Аналіз технологій доповненої реальності для створення аудіовізуальних ефектів
Вантажиться...
Дата
2021-06
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Мета роботи: аналіз технологій доповненої реальності та дослідження їх особливостей у процесі створення аудіовізуальних ефектів.
Об’єкт дослідження: доповнена реальність як середовище створення аудіовізуальних ефектів.
Предмет дослідження: особливості технологій доповненої реальності у процесі створення аудіовізуальних ефектів.
Актуальність теми бакалаврської роботи полягає у вивченні та систематизації новітніх, альтернативних методів генерації аудіовізуальних ефектів, що знайдуть своє застосування в екосистемі пристроїв доповненої реальності.
Методи дослідження. В дослідницькій роботі використовувалися методи теоретичного синтезу для роботи з дослідницькою літературою та існуючими проблемами в галузі доповненої реальності; порівняльний аналіз та метод критичного аналізу у детермінації основних ознак та сучасних AR-платформ; метод наукового узагальнення для підготовки висновків наприкінці кожного розділу і в кінці роботи щодо виокремлення основних чинників бакалаврського дослідження.
Наукова новизна полягає у винайденні новітніх рішень проблем масового впровадження технологій доповненої реальності.
Практичне значення одержаних результатів: створений в результаті роботи ефект можна використовувати у бібліотеках для швидкої навігації книжковими рядами, ефект простий у поширенні та доопрацюванні, має потенціал для впровадження у галузях, де необхідна поверхнева ідентифікація об’єктів за їх зовнішніми ознаками.
Опис
Ключові слова
доповнена реальність, розширена реальність, хмарні обчислення, AR, VR, XR, MR, SPARK AR, аудіовізуальні ефекти, augmented reality, extended reality, cloud computing, audiovisual effects
Бібліографічний опис
Вернудін, А. І. Аналіз технологій доповненої реальності для створення аудіовізуальних ефектів : дипломна робота ... бакалавра : 171 Електроніка / Вернудін Антон Ігорович. – Київ, 2021. – 90 с.