Удосконалений спосіб функціонування гіпервізора NFV в мережах SDN
Вантажиться...
Дата
2021-06
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Актуальність: Віртуалізація комп’ютерів стає все більш популярною та поширеною в контексті хмарних обчислень. Користувачі можуть створити власні приватні віртуальні машини, розміщені у постачальника послуг, за лічені хвилини, використовуючи такі послуги, як Amazon EC2, Microsoft Azure або Google Cloud Platform. Віртуалізація та ізоляція процесора, пам’яті та елементів зберігання даних у цих середовищах є простою та високо автоматизованою. Однак динамічна конфігурація, віртуалізація та ізоляція мережевих ресурсів все ще вважається “відсутньою ланкою”, яка буде з’єднувати всі інші віртуалізовані пристрої».
Сьогодні ми активно користуємося мережевими технологіями. За останні 10 років компанії дають змогу використовувати пакетні рішення для організації транспорту в телекомунікаційних мережах. Це стає можливим за рахунок керованих мереж SDN та технології віртуалізації. У цій роботі представлено та порівняно функції та можливості, які можуть надавати гіпервізори. Результати показують, що гіпервізори роблять мережі SDN більш гнучкими у процесі віртуалізації. Але, з іншого боку, можна з впевненістю сказати, що така гнучкість веде за собою зниження продуктивності
Мета роботи: Проаналізувати існуючі методи віртуалізації та створити рекомендації для покращення працездатності гіпервізора NFV за допомогою використання контролера SDN.
Опис
Ключові слова
SDN, NFV, FlowVisor, VeRTIGO, OpenVirteX, гіпервізор, програмно-конфігурована мережа, віртуалізація мережевих функцій, software-configured network, virtualization of network functions, hypervisor
Бібліографічний опис
Оліфіренко, Р. С. Удосконалений спосіб функціонування гіпервізора NFV в мережах SDN : дипломна робота … бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Оліфіренко Роман Сергійович. – Київ, 2021. – 54 с.