Навчальна система для сумісного виконання ІТ проєктів на основі методології CI/CD
Вантажиться...
Дата
2023
Автори
Костюк, Антон Володимирович
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Даний дипломний проект присвячений розробці навчальної системи на основі методології CI/CD. Було проаналізовано існуючі рішення, що мають подібний функціонал, враховано їх переваги та недоліки. Обрано відповідні технології для розробки системи. Робота включає етапи аналізу, проєктування, розробки і тестування системи.
Систему реалізовано у вигляді CI/CD пайплайну, використовуючи сервер автоматизації Jenkins, систему статичного аналізу коду SonarQube, базу даних PostgreSQL та сервер системи контролю версій Gitea. Створена система націлена на навчання основним практикам та підходам DevOps та CI/CD, покращення взаємодії в командах.
Опис
Ключові слова
методологія CI/CD, SonarQube, навчальна система, Gitea, Jenkins, PostgreSQL
Бібліографічний опис
Костюк, А. В. Навчальна система для сумісного виконання ІТ проєктів на основі методології CI/CD : дипломний проект … бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія / Костюк Антон Володимирович. – Київ, 2023. – 83 с.