Система формування адаптивного веб-інтерфейсу користувача в задачах наукового співробітництва

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Сікорського

Анотація

Дипломна робота за темою «Система формування адаптивного веб-інтерфейсу користувача в задачах наукового співробітництва» виконана студенткою кафедри інженерії програмного забезпечення в енергетиці НН ІАТЕ Єрмосіною Олесею Олександрівною зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» за освітньо-професійною програмою «Інженерія програмного забезпечення інтелектуальних кібер-фізичних систем і веб-технологій» і складається зі: вступу; 5 розділів («Постановка задачі», «Аналіз існуючих систем та рішень», «Засоби розробки програмного забезпечення», «Опис програмної реалізації», «Робота користувача з програмною системою»), висновків до кожного з цих розділів; загальних висновків; списку використаних джерел, який налічує 8 джерел; 23 ілюстрацій; додатків. Загальний обсяг роботи 73 сторінки. Актуальність теми: більшість існуючих аналогів таких платформ не забезпечують достатньої адаптивності та персоналізації веб-інтерфейсу користувача відповідно до його потреб. Зважаючи на те, що інформаційні технології стають все більш важливими для наукового співробітництва, розробка систем, які забезпечують ефективне та зручне взаємодію користувачів з інформаційними ресурсами, стає надзвичайно актуальною задачею. У зв'язку з цим, дослідження в області формування адаптивного веб-інтерфейсу стають все більш актуальними. Мета роботи: розробка системи формування адаптивного веб-інтерфейсу користувача для платформи наукового співробітництва, що дозволить користувачам зручно та ефективно взаємодіяти з платформою відповідно до власних потреб та сфер інтересів. Для досягнення поставленої мети виконано такі завдання: - проаналізувати існуючі підходи до створення веб-інтерфейсу в сфері наукового співробітництва; - розробити архітектуру системи формування адаптивного веб-інтерфейсу; - реалізувати систему та провести її тестування. Практичне значення одержаних результатів полягає в тому, що створена система враховує індивідуальні потреби користувача, аналізуючи його наукові напрямки та інтереси, та рекомендує матеріали, що можуть бути для нього корисними. Зроблено огляд різних існуючих електронних систем, платформ та архівів наукових робіт. Визначено подальші вектори розвитку й досліджень.

Опис

Дане дослідження показує, як можна розробити такий інтерфейс користувача, що використовує створену програмою для кожного окремого користувача модель наукових інтересів, і на основі цієї моделі формує зміст інтерфейсу користувача. Під час дослідження написано веб-додаток, що надає користувачу зручний, адаптований саме під його потреби та інтереси, інтерфейс для пошуку і перегляду наукових робіт, які є пов'язаними зі сферою його наукових інтересів.

Ключові слова

адаптивний інтерфейс, наукове співробітництво, веб-додаток, JavaScript, Node.js, Express, React, Redux

Бібліографічний опис

Єрмосіна, О. О. Система формування адаптивного веб-інтерфейсу користувача в задачах наукового співробітництва : дипломна робота ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Єрмосіна Олеся Олександрівна. - Київ, 2023. - 74 с.

DOI