Телеграм чат-бот з розпізнаванням голосу на основі штучного інтелекту

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2024

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Актуальність роботи. Використання штучного інтелекту у світі збільшується, штучний інтелект дозволяє автоматизувати рутинні задачі, що сприяє ефективнішому використанню ресурсів та підвищує продуктивність в різних сферах, тому необхідно удосконалювати засоби використання штучного інтелекту. В роботі розглянуто технології ШІ OpenAI та ElevenLabs та технічно інтегровано їх з платформою Телеграм, таким чином розроблено чат-бот. Метою роботи є вивчення та аналіз ключових технологій ШІ, дослідження застосування та інтеграційна розробка з застосунком Телеграм. Об’єкт роботи – технології штучного інтелекту для генерації природного мовлення. Наукова новизна роботи. На основі існуючих ШІ розроблено інтеграцію OpenAI та ElevenLabs з платформою Телеграм за допомогою Telegraf API, таким чином розроблено чат-бот з розпізнаванням голосу на основі штучного інтелекту 2-ма форматами роботи: формат Питання / Відповідь і Формат озвучування. Практичне значення одержаного результату є можливість використання чат-бот в Телеграмі у форматі "Питання / Відповіді" універсальний та зручний для користувачів. Користувачі можуть отримувати відповіді у текстовому або аудіоформаті з використанням згенерованих голосів. Формат озвучення дозволяє використовувати згенеровані голоси в різних цілях, таких як: озвучка відео для творців відео, озвучка героїв для розробників в іграх, створення озвучки аудіокниг для виробників аудіокниг, озвучка кінематографу. Також блогери можуть знайти в чат-боті зручний інструмент для генерації та управління голосовим контентом, важливо попередньо лише згенерувати потрібний голос. Таким чином, цей чат-бот відкриває нові можливості для автоматизації та покращення різних аспектів творчості та виробництва контенту з використанням штучного інтелекту, з економією часу та коштів.

Опис

Ключові слова

штучний інтелект (AI, телеграм,, OpenAI, ElevenLabs, ChatGPT, Telegraf API, TypeScript, Node.js, Axios, Visual Studio Code, Artificial Intelligence (AI), Telegram

Бібліографічний опис

Тимощук, А. В. Телеграм чат-бот з розпізнаванням голосу на основі штучного інтелекту : магістерська дис. : 171 Електроніка / Тимощук Антоніна Володимирівна. – Київ, 2024. – 92 с.

DOI