Детекція прямих для генерації TikZ коду

Ескіз недоступний

Дипломна робота містить 86 сторінок текстової частини, 42 ілюстрацій, 7 таблиць, 1 додаток, 11 бібліографічних посилання. Об’єкт дослідження: вибірка прямих. Мета дослідження: розглянути існуючі інструменти для розв’язку задачі; сконструювати набір даних для відповідної задачі, на основі яких нейронна мережа навчиться розпізнавати прямі з зображення; конвертувати в TikZ код, щоб отримати якісний малюнок в PDF файлі. Використані моделі: фреймворк Keras [10], де будується модель згорткової нейронної мережі. Отримані результати: побудовано модель нейронної мережі, що поверне координати кінців прямих, на основі яких повертається TikZ команда, що можна вставити в середу розробки LaTeX. В рамках подальшого дослідження планується вдосконалити модель шляхом побудови більш якісних наборів даних, створити нову модель для розпізнавання інших геометричних фігур: коло, еліпс, прямокутник тощо.

нейронні мережі, згорткові нейронні мереіж, зображення прямих ліній, TikZ, neural networks, convolutional neural network, image with lines

Лобанов, Д. А. Детекція прямих для генерації TikZ коду : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп'ютерні науки / Лобанов Денис Артемович. – Київ, 2023. – 86 с.