Розробка гідравлічного автомобільного підйомника

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Дипломний проєкт присвячений розробці гідравлічного автомобільного підйомника та складається з чотирьох розділів. Пояснювальна записка має 65 сторінки друкованого тексту, а також в ній представлено 48 рисунків, 6 таблиць та 4 листи формату А1. Метою даного проєкту є розробка гідравлічного автомобільного підйомника. При написанні бакалаврської роботи проведено аналіз існуючих конструкцій підйомників, які використовуються на станціях технічного обслуговування легкових автомобілей. Зроблено підбір гідравлічного, проведено гідравлічний розрахунок. У першому розділі розглянуто основні види конструкцій підйомного обладнання для СТО загалом, проаналізовано їх переваги та проблематику у порівнянні з іншими видами такого обладнання. У другому розділі використавши початкові дані проведено розрахунок гідроциліндра та іншої гідроапаратури з наступним підбором. У розділі «Технології машинобудування» покроково сплановано технологічний процес виготовлення та обробки штоку гідроциліндра. У розділі «Охорона праці» зазначено вимоги до робочого місця, а саме до електричної та пожежної безпеки, освітлення, характеристик та мікроклімату приміщення, де було здійснення проектування підйомного столу.

Опис

Ключові слова

гідравлічний автомобільний підйомник, підйомний стіл, гідроциліндр, гідравлічний розрахунок, hydraulic car lift, hydraulic cylinder, lifting table, hydraulic calculation

Бібліографічний опис

Семенюк, С. В. Розробка гідравлічного автомобільного підйомника : дипломний проєкт ... бакалавра : 131 Прикладна механіка / Семенюк Софія Вадимівна. – Київ, 2023. – 66 с.

DOI