Ескіз недоступний

Wloclawek

Технологія проєктного навчання впроваджується викладачами у навчальний процес технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського» під час викладання дисциплін гуманітарного циклу, зокрема: «Культури мови та ділового мовлення», «Української мови за професійним спрямуванням», «Культури наукового технічного мовлення фахівця», «Засад усного професійного мовлення (Риторика)».

Тільняк, Н. В. Використання проєктної технології під час навчання студентів технічних спеціальностей гуманітарним дисциплінам / Тільняк Неоніла Василівна // Particularities of using modern educational technologies in teaching philological disciplin es : scientific and pedagogical internship (April 1 - May 12, 2024, Wloclawek). – Wloclawek. – 2024. – С. 70-73. – Бібліогр.: 5 назв.