Модернізація системи для фіксації бабін різної довжини

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2025

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

У даному дипломному проектуванні ми розглянемо та дослідимо установку для фіксації бабіни з матеріалом, а також проведемо її модернізацію. Метою роботи буде додавання нової функції за допомогою регуляторів тиску, які забезпечать точне осьове переміщення бабіни. У роботі буде проаналізовано принцип дії існуючої установки, яка базується на використанні двох пневмоциліндрів для фіксації матеріалу. Буде запропоновано схему модернізації, що дозволить оператору змінювати тиск в одному з циліндрів, створюючи контрольований перепад зусиль і забезпечуючи плавне переміщення бабіни у потрібному напрямку. У розділі з розрахунками буде визначено оптимальні параметри тиску залежно від маси рулону, обчислено необхідну силу фіксації, обсяг витраченого повітря та рекомендований тиск для ефективної роботи системи. Модернізація забезпечить: – точне осьове позиціювання бабіни; – надійну фіксацію без складної автоматики; – підвищення зручності експлуатації та зменшення витрат на обслуговування.

Опис

Ключові слова

бабіна, фіксація, пневмоциліндр, регулятор тиску, перепад тиску, осьове переміщення, модернізація, headstock, fixation, pneumatic cylinder, pressure regulator, pressure drop, axial movement, modernization

Бібліографічний опис

Лєсін, А. С. Модернізація системи для фіксації бабін різної довжини : дипломний проект … бакалавра : 131 Прикладна механіка / Лєсін Артур Сергійович. – Київ, 2025. – 58 с.

ORCID

DOI