Стандартизація, метрологія та контроль якості продукції

2021-06

Навчальний посібник присвячено одній з основних функцій управління якістю – контролю якості продукції. Окрім методологічних, організаційних і економічних аспектів контролю якості продукції у навчальному посібнику особлива увага приділяється статистичним методам контролю і регулювання технологічних процесів. Навчальний посібник відповідає програмі дисципліни «Стандартизація, метрологія та контроль якості продукції». До навчального посібника увійшли 6 практичних робіт, кожна з яких містить мету роботи, теоретичні відомості, контрольні запитання та практичні завдання. Навчальний посібник призначено для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-науковою програмою «Нанотехнології та комп’ютерний дизайн матеріалів» спеціальності 132 Матеріалознавство, може бути корисний для інших освітніх програм спеціальностей галузі знань 13 Механічна інженерія.

стандартизація, метрологія, контроль якості продукції

Стандартизація, метрологія та контроль якості продукції [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 132 “Матеріалознавство” / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. Ю. Троснікова, А. В. Мініцький, Є. Г. Биба, П. І. Лобода. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,68 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 89 с. – Назва з екрана.