Система медичної діагностики на основі методу випадкового лісу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Анотація

Дипломна робота: 99 сторінок, 16 рисунків, 3 таблиці, 1 додаток, 22 джерела Предмет дослідження – системи проведення медичної діагностики на основі методу випадкового лісу. Метод дослідження – алгоритм випадкового лісу з важливістю ознак. Мета роботи – дослідити використання методу випадкового лісу в системах медичної діагностики. Представити способи застосування методів штучного інтелекту в сфері медицини. Запропонувати варіант покращеного методу діагностики та вирішення проблеми ефективного використання відомих методів машинного навчання в медичній діагностиці. В ході виконання дипломної роботи було досліджено створення і використання ефективного алгоритму машинного навчання на основі випадкового лісу для класифікації та прогнозування медичних діагнозів. Дослідження фокусувалось на застосуванні методу випадкового лісу до медичних даних і його потенційних перевагах у порівнянні з іншими методами.

Опис

Ключові слова

система медичної діагностики, метод випадкового лісу, алгоритм випадкового лісу, машинне навчання, medical diagnostic system, random forest method

Бібліографічний опис

Василенко, О. А. Система медичної діагностики на основі методу випадкового лісу : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп'ютерні науки / Василенко Олексій Анатолійович. – Київ, 2023. – 99 с.

DOI