Навчальний посібник включає матеріали щодо порядку проведення випускної атестації бакалаврів та магістрів, а також рекомендації, які конкретизують вимоги до обсягу, структури, змісту, оформлення та захисту відповідних кваліфікаційних робіт студентів з урахуванням специфіки освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Випускні кваліфікаційні роботи бакалаврів та магістрів: виконання, оформлення і захист [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за освітньою програмою «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: С. М. Пересада, В. І. Теряєв. – Електронні текстові данні (1 файл: 736 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. – 48 с. – Назва з екрана.