Система організації та проведення заходів університету

2023-06

Пояснювальна записка містить 15 рисунків, 42 таблиці та 15 джерел, складається з п’яти розділів. Метою розробки бакалаврської роботи є створення системи організації та проведення заходів університету. Задачами даної роботи є аналіз існуючих аналогів системи, розробка на основі отриманих даних з аналізу, тестування та оцінка результатів її роботи. Перший розділ містить аналіз вже запроваджених рішень та аналогів системи, що є необхідним для створення якісної системи. Окрім аналізу, в цьому розділі описані функціональні та не функціональні вимоги, а також описано в таблицях варіанти використання системи. Другий та третій розділ є взаємопов’язаними між собою. В розділі під номером два описано моделювання створюваного програмного забезпечення, а в третьому розділі детально описано конструювання системи. Четвертий розділ описує етапи проведення тестування. Система протестована як програмно, так і мануально. Результати програмного тестування, а також опис та результати мануального тестування описані саме тут. Останній п’ятий розділ описує впровадження та підтримку програмного забезпечення.

система, оголошення, заходи університету, тестування, проведення заходів

Тарасенко, Р. Ю. Система організації та проведення заходів університету : дипломний проєкт ... бакалавра : 126 Інформаційні системи та технології / Тарасенко Роман Юрійович. – Київ, 2023. – 76 с.