Пояснювальна записка проекту складається з чотирьох розділів, містить 4 таблиці, 3 додатка та 11 джерел – загалом 66 сторінок. Об`єкт дослідження: односторінкова веб система, що буде використовується для зберігання документів, інформування користувачів, нотування, змоги залишити повідомлення для інших. Мета проєкту: створити систему-помічник у проходження процесу подання на програму академічної мобільності у вигляді односторінкового веб застосунку. У першому розділі було пояснено основні терміни, проаналізовано проблеми до вирішення та існуючі рішення, задокументовано функціональні вимоги до системи. У другому розділі було обрано методологію розробки та проаналізовано життєвий цикл проекту. У третьому розділі було порівняно інструменти розробки: мови програмування та фреймворки, бази даних, системи управління базами даних, середовища розробки та було обрано зручні для проєкту. У четвертому розділі було коротко описано розробку..

система, односторінковий веб-застосунок, університет, програма обміну, мобільність

Мірошниченко, М. Д. Система індивідуального планування участі в програмі міжуніверситетського обміну : індивідуальний дослідницький проєкт ... бакалавра : 126 Інформаційні системи та технології / Мірошниченко Марія Дмитрівна. – Київ, 2022. – 59 с.