Хімія біогенних елементів. Лабораторний практикум

В лабораторному практикумі наведено теоретичні матеріали щодо впливу біогенних елементів на біохімічні процеси, які відбуваються в живих організмах. Лабораторні роботи, представлені в практикумі, призначені для ознайомлення студентів з основами виділення та аналізу біогенних та токсичних елементів, які містяться в різних продуктах харчування та медичних препаратах. Лабораторний практикум «Хімія біогенних елементів» розроблено для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

біогенні елемени, макроелементи, кількісне визначення, біохімічні процеси, вплив на метаболізм, біологічна роль

Хімія біогенних елементів. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», освітньої програми «Біотехнології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н. Б. Голуб, Л. С. Зубченко, І. І. Левтун. – Електронні текстові дані (1 файл: 895 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 52 с. – Назва з екрана.