Система підтримки навчального процесу університету

Пояснювальна записка індивідуального дослідницього проекту складається з п'яти розділів, містить 1 таблицю та 15 джерел – загалом 67 сторінок. Об’єктом розробки є система підтримки навчального процесу університету. Метою розробки є створення веб-застосунку , який зможе оптимізувати та полегшити начальний процес у вищих навчальних закладах. Додаток є чудовим рішенням для співробітників деканату вищого навчального закладу, оскільки вони отримають автоматизований інструмент для швидкого адміністрування, що дозволяє миттєво обчислювати великі обсяги інформації, вивчати статистику та оброблювати великі обсяги даних.

навчальний процес, система підтримки, веб-додаток, автоматизація, клієнт-серверна архітектура

Березовський, В. В. Система підтримки навчального процесу університету : індивідуальний дослідницький проєкт ... бакалавра : 126 Інформаційні системи та технології / Березовський Віталій Віталійович. – Київ, 2022. – 67 с.