Дидактичний стенд об’ємної гідропередачі

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2024

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

В даній магістерській дисертації буде розроблено дидактичний стенд об’ємної гідропередачі. Даний стенд розробляється в начальних цілях, а саме для лабораторних досліджень. До даного стенду буде розроблена уся необхідна технічна документація по якій можна виготовити даний стенд. А саме гідравлічна принципова схема, електро-схема для керування даним стендом, загальний вигляд стенду, складальне креслення насосної станції відповідно з усім деталюванням до неї, та складальне креслення станини зі всім деталюванням необхідних деталей до неї. Відповідно по всім кресленням буде розроблено 3д модель станини на якій буде розміщуватися насосна станція та вся необхідна гідравлічна апаратура, і компонент по імітації навантаження, та для більш наглядного розуміння та представлення даної розробки буде розроблено 3д модель самого стенду. Також буде проведена перевірка адекватності роботи схеми в програмному середовищі FLUID SIM, ще буде розроблена технологія виготовлення певної деталі, розробиться безпечна експлуатація та обслуговування об’єкта, і як заключний момент буде розроблено стартап проект. Мета розробки такого стенду це показати більш широкі можливості пропорційної гідравліки, а саме пропорційних клапанів. Ціль що переслідується в даній розробці то це показати та дослідити стабілізацію обертів на валу гідромотора не зважаючи на прикладене навантаження. Така розробка зумовлена тим щоб поповнити навчальні лабораторії більш сучасними стендами. А саме стендами з пропорційною гідравлікою так як подібних стендів лічені одиниці в лабораторіях. Дана розробка буде корисною не лише для лабораторних досліджень, а навіть в впровадженні даної схеми в промисловість на певні підприємства в яких присутні конвеєри що переміщують вантажі різної ваги. Така розробка буде давати можливість автоматизувати конвеєри які переміщують різні вантажі, так як на більшій часті конвеєрів це робиться вручну оператором конвеєра змінюючи ті чи інші характеристики в системі за допомогою зміни положень ручок керування дроселів або клапанів.

Опис

Ключові слова

дидактичний стенд, пропорційні клапани, автоматизація, пропорційна гідравліка, didactic stand, avtomation, propontional valves, propontional hydraulics

Бібліографічний опис

Соломченко, М. Ю. Дидактичний стенд об’ємної гідропередачі : магістерська дис. : 131 Прикладна механіка / Соломченко Михайло Юрійович. – Київ, 2024. – 120 с.

DOI