Ескіз недоступний

До магістерської дисертації Назаренко Валерії Анатоліївни на тему: «Сучасні інтернет-медіа: особливості роботи редактора в умовах російсько-української війни». Кафедра видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київ, 2022. Магістерська дисертація складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури, що нараховує 77 позицій. Загальний обсяг дослідження становить 97 сторінок, з них 80 сторінок основного тексту. Актуальність обраної теми – повномасштабне вторгнення Росії в Україну змусило інтернет-медіа зіштовхнутися з багатьма новими викликами, це вплинуло на роботу редакцій та професійні обов’язки редакторів. Мета магістерської дисертації – з’ясувати, як війна позначилась на роботі та професійних обов’язках редакторів. Об’єктом дослідження є сучасні українські інтернет-медіа. Предмет дослідження – робота редактора під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Наукова новизна – вперше досліджувались аспекти роботи редактора під час повномасштабного вторгнення Росії, було запропоноване власне визначення понять «інтернет-медіа» та «редактор стрічки новин», розроблено дизайн сайту з порадами для редакторів. Практичне значення одержаних результатів – дизайн та концепція платформи «Редактор.інфо» можуть бути використані для розробки справжнього сайту.

інтернет-медіа, редактор, війна, Internet media, editor, war

Назаренко, В. А. Сучасні інтернет-медіа: особливості роботи редактора в умовах російсько-української війни : магістерська дис. : 061 Журналістика / Назаренко Валерія Анатоліївна. - Київ, 2022. - 97 с.