Довідкові матеріали (ОППЦБ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено словники, довідники тощо, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • ДокументВідкритий доступ
    Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту. 25 років становлення та розвитку
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022) Денисюк, Сергій Петрович; Ган, Анатолій Леонідович; Данілін, Олександр Валерійович; Ткаченко, Вадим Владиславович; Бєлоха, Галина Сергіївна; Бойченко, Сергій Валерійович; Вовк, Оксана Олексіївна; Дерев’янко, Денис Григорович; Левченко, Олег Григорович; Дешко, Валерій Іванович; Шевчук, Степан Прокопович; Шовкалюк, Марина Михайлівна; Зайченко, Стефан Володимирович; Чернецька, Юлія Валентинівна; Городецький, Віктор Георгійович; Демчук, Гліб Вкторович; Сергієнко, Микола Іванович; Лістовщик, Леонід Костянтинович; Калінчик, Василь Прокопович; Романенко, Тетяна Олександрівна; Сліденко, Віктор Михайлович; Студенець, Віктор Петрович; Черкашина, Галина Ігорівна; Шкільнюк, Ірина Олександрівна; Вапнічна, Вікторія Вікторівна; Горобець, Андрій Миколайович; Шульга, Юрій Іванович; Сачков, Леонід Семенович; Пушкін, Володимир Павлович
    У науково-інформаційному виданні викладено загальні відомості про Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Узагальнено основні результати 25-річної діяльності та головні етапи становлення та розвитку інституту. Висвітлено історію, сьогодення та перспективи діяльності кафедр, діяльність центрів та лабораторій інституту. Відображено внесок колективу співробітників та студентів, його керівників у розвиток інституту, у справу підготовки висококваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрів. Наведено відомості про наукові здобутки інституту та його кафедр, становлення та розвиток його наукових шкіл, основних наукових напрямів, міжнародної та інноваційної діяльності, студентського життя тощо. Науково-інформаційне видання адресоване широкому колу науковців, педагогів, стейкхолдерів, студентів, усіх, хто цікавиться історією розвитку енерго- та ресурсозберігаючої галузі науки і вищої технічної освіти України.
  • ДокументВідкритий доступ
    Теоретичні основи та інформаційне забезпечення оцінювання виробничого ризику
    (Національний університет харчових технологій, 2019) Кружилко, Олег Євгенович; Ткалич, Ірина Миколаївна; Сірик, Аліна Олегівна; Полукаров, Олексій Ігорович
    У статті викладено результати аналізу існуючих підходів до планування заходів, що базуються переважно на обробленні статистичних даних. Наведено приклад використання даних про виробничий травматизм на підприємствах харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів для обґрунтування плану заходів. Запропоновано теоретичні основи оцінювання виробничих ризиків, використання яких дозволить провести обґрунтоване планування профілактичних заходів. Відзначено необхідність створення та використання інформаційних систем для інформаційного забезпечення процесу оцінки виробничого ризику.
  • ДокументОбмежений
    Защита объектов народного хозяйства от оружия массового поражения
    (Вища школа, 1989) Демиденко, Григорий Петрович; Кузьменко, Е. П.; Сидоренко, Н. А.; Пролыгин, В. А.; Орлов, П. П.; Інститут енергозбереження та енергоменеджменту
    Книга состоит из двух разделов: в первом излагаются основы устройства и общие характеристики оружия массового поражения и обычных средств нападения, во втором - характер воздействия поражающих факторов ядерного взрыва на здания, сооружения и людей, методика оценки химической обстановки при авариях на химически опасных и пожаровзрывоопасных объектах и мероприятия по защите и повышению устойчивости объектов.