Облік у зарубіжних країнах

Ескіз недоступний

Метою даного навчального видання є формування у студентів глибоких теоретичних знань та практичних навичок з організації обліку у зарубіжних країнах, уміння використовувати облікову інформацію. Це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності фахівців з обліку, аудиту й фінансового менеджменту, допоможе зрозуміти передумови та напрямки процесу реформування бухгалтерського обліку, що здійснюється в Україні, розширить кругозір і озброїть знаннями для практичного застосування Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

фінансова звітність, облік грошових коштів, облік фінансових вкладень, облік власного капіталу, управлінський облік

Облік у зарубіжних країнах [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів напряму підготовки 6.030503 «Міжнародна економіка» / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. В. Дергачова, Н. Є. Скоробогатова, Л. М. Шик. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,38 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.