2022-12

Магістерська дисертація за темою «Програмне забезпечення для визначення факторів проблем з ментальним здоров’ям у студентів» виконана студентом кафедри біомедичної кібернетики Ле Дай Зионгом зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерні технології в біології та медицині», та складається зі: вступу; 4 розділів («Огляд джерел літератури», «Психологічна оцінка стресу людини», «Аналіз різноманітних методів моделювання», «Моделювання виникнення стресу»), розділу з аналізу стартап проєкту, висновків до кожного з цих розділів; загальних висновків; списку використаних джерел, який налічує 58 джерел. Загальний обсяг роботи сягає 96 сторінок. Обсяг роботи: 96 сторінки, 38 ілюстрацій, 58 джерел посилань. Актуальність теми. Знаходження індивідуалізованого підходу до фіксації проблем з ментальним здоров’ям через методи машинного навчання. Мета дослідження. Виконати експлораторний аналіз даних психологічних тестів студентів, щоб виявити головні фактори, які впливають на ментальне здоров’я. Об’єкт дослідження. Психологічні тести. Предмет дослідження. Визначення стану ментального здоров’я студента через аналіз психологічних тестів.

ментальне здоров’я, психологічні тести, експлораторний аналіз даних, машинне навчання, стартап-аналіз

Ле Дай Зионг. Програмне забезпечення для визначення факторів проблем з ментальним здоров’ям у студентів : магістерська дис. : 122 Комп’ютерні науки / Ле Дай Зионг. – Київ, 2022. – 96 с.