Дипломний проєкт другого (магістерського) рівня вищої освіти на тему «Підвищення ефективності та екологічної чистоти роботи біогазової когенераційної установки»: пояснювальна записка на 116 с., 33 рис., 2 табл., Проведено загальні розрахунки біогазової установки за реальними показниками її завантаження та порівняні їх із даними, що зазначені в документації біогазової станції. Користуючись нормативними матеріалами, паспортними даними та проектною документацією наданою підприємством «Ecodevelop», проведено розрахунки технологічних характеристик метантенку для різних типів сировини, що зброжується в біогазовій установці. Виконано порівняння цих характеристик. Розроблені та запропоновані пропозиції з метою підвищення ефективності установки та удосконалення виробництва біогазу. До проекту додаються креслення на яких наведено розміщення будівельних споруд та монтажно-технологічна схема.

біогазова установка, розрахунки, аналіз, пропозиції, підвищення ефективності, надійність, охорона праці, biogas plant, calculations, analysis, proposals, promotion efficiency, reliability, labor protection

Школяр, В. О. Підвищення ефективності та екологічної чистоти роботи біогазової когкнераційної установки : магістерська дис. : 144 Теплоенергетика / Школяр Володимир Олександрович. – Київ, 2023. – 116 с.