Українська бібліотечна асоціація

освітні тренди, наукові тренди, підтримка освіти та досліджень, університетські бібліотеки, процесний підхід, управління бібліотеками, education trends, research trends, support for education and research, university libraries, process approach, library management

Процес якісної інформаційної підтримки освіти та досліджень у бібліотеці університету: рекомендації для впровадження моделі [Електронний ресурс] / розробники: Бруй Оксана, Кулик Євгенія, Сербін Олег ; за заг. ред. Сошинської Ярослави ; ВГО Українська бібліотечна асоціація ; Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Наукова бібліотека імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. – Електронні текстові дані (1 файл: 716.4 Кбайт). – Київ : УБА, 2020. – 25 с. – Назва з екрана.