Завдання до розрахункової роботи: Теорія функцій комплексної змінної. Операційне числення

НТУУ «КПІ»

Завдання до розрахункової роботи «Теорія функцій комплексної змінної. Операційне числення» призначені для студентів другого курсу Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ». Їх зміст охоплює всі основні питання навчальної програми за вказаною темою.

Завдання до розрахункової роботи «Теорія функції комплексної змінної. Операційне числення» для студентів механіко-машинобудівного інституту денної форми навчання всіх напрямків підготовки [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад.: Г. В. Журавська, І. М. Копась, Н. В. Рева. – Електронні текстові данні (1 файл: 985 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2015. – 29 с. – Назва з екрана.