Розробка технології та конструкції кумулятивної воронки для гранатометного пострілу калібром 40 мм

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Дана магістерська дисертація складається з 93 сторінок, в тексті зазначено 62 рисунки. В роботі було використано 48 найменувань бібліографічних посилань. Метою роботи є розробка технології та конструкції кумулятивної воронки для гранатометного пострілу калібром 40 мм з використанням процесів листового штампування. Предметом дослідження є технологічні, конструктивні та фізико механічні параметри процесів отримання конічних деталей за допомогою технологій з профільованими заготовками. Було розроблено технологічний процес отримання деталі «Конус мідний» (проведений аналіз технологічності деталі та можливість її виготовлення операціями листового штампування, підібрано операції листового штампування для отримання деталі, проведено розрахунок вихідної заготовки, встановлено кількість та остаточну послідовність операцій, розраховано технологічні зусилля обраних операцій). Було виконано чисельне моделювання, на основі методу скінчених елементів операцій роздача, обтиск та витягування деталі конічної форми (визначено НДС та встановлена залежність зусилля деформації від переміщення пуансона). Розроблено експериментальні схеми для відпрацювання операцій проведеного моделювання.

Опис

Ключові слова

штампування, трубчаста заготовка, роздача, витягування, обтиск, метод скінчених елементів, кумулятивна воронка, конічні деталі, листове штампування, stamping, tubular blank, dispensing, crimping, drawing, finite element method, cumulative funnel, conical parts, sheet pressworking

Бібліографічний опис

Михальчук, Д. В. Розробка технології та конструкції кумулятивної воронки для гранатометного пострілу калібром 40 мм : магістерська дис. : 131 Прикладна механіка / Михальчук Дмитро Володимирович. – Київ, 2023. – 92 с.

DOI