Автори

Інформативність, об’єм та зміст матеріалу навчального наочного посібника «Електронно-променеві установки і плавка: конструкція та розрахунки» призначені для наочного супроводження кредитних модулів з технології та устаткування спеціальної електрометалургії, СРС денної та заочної форм навчання, використовуються при виконанні курсових та дипломних проектів і робіт за означеними напрямами підготовки і спеціальностями.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

електронно-променева плавка металів, енергетичний баланс плавки, електронно-променеві установки, електронно-променеві гармати

Електронно-променеві установки і плавка: конструкція та розрахунки. [Устаткування та технологія спеціальної металургії] [Електронний ресурс] : навчальний наочний посібник до вивчення кредитних модулів, самостійної роботи студентів, курсового та дипломного проектування студентів напряму підготовки 0501 «Металургія», спеціальності 6.050401 «Спеціальна металургія» та спеціальності 6.050402 «Ливарне виробництво» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Г. О. Ремізов. – Електронні текстові дані (1 файл: 7,58 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.