Персональний детектор лазерного випромінювання

Тема дипломного проєкту «Персональний детектор лазерного випромінювання» складається з 42 сторінок, налічує: 21 рисунок, 24 бібліографічних найменувань за переліком посилань та 3 додатка. У дипломному проєкті розроблено автономний пристрій для детектування лазерного випромінювання, обробкою даних та сповіщення користувача про небезпеку. Метою даного проєкту стала розробка пристрою з максимальними параметрами енергоефективності, функціональністю та користю його застосування, також проєктування схеми та плати, а також розробка конструкції приладу. Для досягнення цілі проєкту було проаналізовано аналогічні пристрої, виявлено їх переваги і недоліки. Вибрано найкращі можливі елементи, розроблено друковану плату, корпус, проведено аналіз автономності пристрою. Проведено аналіз працездатності, з метою проаналізувати відповідність пристрою зазначеним вимогам. Досягнуто низьких показників енергозатраності з невеликими розмірами та ціною.

лазерне випромінювання, детектор, фотодетектор, п'єзовипромінювач, лазерний далекомір

Доценко, І. О. Персональний детекор лазерого випромінювання : дипломний проєкт ... бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Доценко Ігор Олегович. – Київ, 2023. – 50 с.