Ескіз недоступний

Магістерська дисертація «Оцінювання рівня енергоефективності школи з врахуванням використання локальних відновлювальних джерел енергії» складається з 99 сторінок, 41 рисунків, 24 таблиць, а також містить 30 джерел в переліку посилань. Актуальність теми полягає увпровадженні в систему опалення відновлювальних джерел енергії для будівлі на базі термомодернізаціїогорождуючих конструкцій та використання енергоефективнх режимів опалення. Метою роботи є визначення ефективності впровадження в систему опалення відновлювальних джерел енергії. Щорічно, питання енергоефективності та енергозбереження посідає все вищі та вищі місця в списку проблем людства. Також, на сьогоднішній день важливою складовою в характеристиці цих систем, є питання екології, так як використання викопних ресурсів для отримання енергії, негативно впливає на навколишнє середовище. Об’єкт дослідження – загальноосвітня школа. Предмет дослідження – процес оцінювання енергоефективності будівлі на основі застосування динамічного моделювання. Наукова новизна магістерської дисертації полягає у дослідженні використання відновлювальних джерел енергії на базі використання енергоефективного режиму опалення за допомогою динамічного моделювання. Отримані результати, запропоновані заходи з енергозбереження можуть використовуватись для аналізу ефективності систем з використанням відновлювальних джерел енергії при впровадженні енергоефективних режимів опалення. Результати досліджень були апробовані та викладені на ХХ міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики» (присвяченій 90-річчю ТЕФ). Київ, 26-29 квітня 2023 р.

енергоефективність, енергозбереження, навантаження, відновлювальні джерела енергії, енергоефективні режими опаленнясонячні панелі, тепловий насос, DesignBuilder

Яркова, Н. А. Оцінювання рівня енергоефективності школи з врахуванням використання локальних відновлювальних джерел енергії : магістерська дис. : 144 Теплоенергетика / Яркова Наталія Андріївна. – Київ, 2023. – 96 с.