Система голосового керування для ChatGPT

Дипломна робота: 101 c., 8 табл., 34 рис., 2 додатки, 18 джерел. ШТУЧНІ НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ, РЕКУРЕНТНІ НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ, ЗГОРТКОВІ НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ, CHAT-GPT, ГОЛОС-У - ТЕКСТ, ТЕКСТ-У-ГОЛОС, API. Об’єкт дослідження – моделі нейронного машинного розпізнавання мови у вигляді голосу. Предмет дослідження – модель на основі системи згорткових нейронних мереж для нейронного машинного розпізнавання мови у вигляді голосу. Мета роботи – створити систему розпізнавання голосових команд для сервісу Chat-GPT на основі штучних нейронних мереж, реалізувати можливість проговорення відповідей штучно згенерованим голосом, та розробити додаток для користування системою. Методи дослідження – згорткові нейронні мережі для розпізнавання голосової мови. Результатом роботи є система для машинного розпізнавання голосової мови, а саме система розпізнавання української мови у голосовому форматі для подальшого використання отриманого запиту у сервісі Chat-GPT та видачі готової відповіді також у голосовому форматі. Новизною роботи є алгоритм для користування сервісом Chat-GPT за допомогою лише голосу, що здатний використовувати українську мову. Практичною цінністю роботи є створена система для користування сервісом Chat-GPT, що може бути застосована як самостійний продукт у процесі користування сервісом Chat-GPT для опанування нових знань, або пошуку певних денних, обмеженими людьми, наприклад людьми із вадами зору.

штучні нейронні мережі, рекурентні нейронні мережі, згорткові нейронні мережі, chat-gpt, голос-у-текст, текст-у-голос, artificial neural networks, recurrent neural networks, conversional neural networks, chat-gpt, voice-to-text, text-to-voice, api

Мудрагель, Д. С. Система голосового керування для ChatGPT : дипломна робота ... бакалавра : 124 Системний аналіз / Мудрагель Дмитро Сергійович. – Київ, 2023. – 101 с.