Ескіз недоступний

Магістерська дисертація «Підвищення рівня енергоефективності та оцінка енергетичних характеристик спеціалізованої школи» складається з 120 сторінок, 34 рисунків, 25 таблиць, а також містить 30 джерел в переліку посилань. Актуальність дослідження визначається потребою в ефективному використанні сонячної енергії та енергії навколишнього середовища в системі гарячого водопостачання. Мета цієї роботи полягає в оцінці ефективності використання теплопостачальних систем, що базуються на сонячних колекторах. У світлі сучасних викликів людства, особлива увага приділяється питанням енергоефективності та енергозбереження. Важливим аспектом також стає екологічна придатність систем, оскільки використання традиційних енергетичних ресурсів має негативний вплив на довкілля. Об'єктом нашого дослідження є геліосистема, призначена для гарячого водопостачання в спеціалізованій школі №64. Основним предметом дослідження є визначення оптимального типу та кута нахилу системи, необхідних для забезпечення ефективного гарячого водопостачання. Наукова новизна магістерської дисертації виявляється в обґрунтуванні доцільності встановлення геліосистем у навчальних закладах. Отримані результати, а також запропоновані методики та підходи, можуть служити основою для аналізу ефективності систем гарячого водопостачання з використанням сонячних колекторів. Дослідження та його результати були представлені на 15-й міжнародній науково-практичній конференції "Відновлювальна енергетика ХХІ століття" у смт. Кацивелі, АР Крим, Україна, в 2014 році. Це подія дозволила апробувати та обговорити отримані результати в широкому науковому співтоваристві. Публікації. 15-та науково-технічна конференція «Енергетика. Екологія. Людина»

Сагайдак, Я. Б. Підвищення рівня енергоефективності та теплового комфорту школи шляхом використання нетрадиційних джерел енергії : магістерська дис. : 144 Теплоенергетика / Сагайдак Ярослав Богданович. – Київ, 2024. – 115 с.