Настільний теніс як засіб фізичного виховання студентів у ЗВО

Видавництво НПУ імені М. П. Драгоманова

В статті розглянуто можливості застосування гри в настільний теніс для студентів на заняттях з фізичного виховання з метою розвитку фізичних та психічних якостей та покращення стану здоров’я, вплив засобів настільного тенісу на підвищення функціональних та просторово-орієнтованих показників студентів. З метою активізації навчального процесу шляхом введення в навчальні заняття з фізичної культури спеціалізацій з різних видів спорту як найбільш прогресивної форми вдосконалення фізичного виховання людини проведено літературний огляд сучасних наукових джерел з метою виявлення особливостей роботи зі студентами, визначення основних переваг використання засобів настільного тенісу як альтернативи традиційним заняттям з фізичного виховання та підвищення мотивації до різних видів рухової активності.

Новікова, І. В. Настільний теніс як засіб фізичного виховання студентів у ЗВО / Новікова, І. В., Бурлака, І. В. // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт). – 2023. – 3(161). – С. 128-130.

Зібрання