2013-05

НТУУ «КПІ»

Програма переддипломної практики є базовим навчально-методичним документом, який визначає вимоги до організації та проходження практики студентами 4 курсу за напрямком 6.051401 «Біотехнологія» на базах практики; у лабораторіях науково-дослідних установ; на підприємствах мікробіологічної, хіміко-фармацевтичної та харчової промисловостей; на підприємствах, що використовують біотехнології для очищення стічних вод; на підприємствах, що застосовують технології отримання твердого, рідкого та газоподібного біопалива. Тривалість переддипломної практики – три тижні. Програма практики регламентує вимоги до організації, обсягу та цільового спрямування переддипломної практики. Вона складена відповідно до програми практичної підготовки студентів з напрямку 6.051401 «Біотехнологія».

переддипломна практика, методичні вказівки, біотехнологія

Методичні вказівки з кредитного модуля «Переддипломна практика» для студентів 4 курсу напряму підготовки 6.051401 «Біотехнологія» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад.: Н. Б. Голуб, В. С. Жукова. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,52 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2013. – 31 с. – Назва з екрана.