Вибір і комп'ютерний дизайн матеріалів. Комп'ютерний практикум

2021-05

Дисципліна «Вибір та комп’ютерний дизайн матеріалів» має на меті формування компетентностей із застосування спеціалізованого програмного забезпечення для вирішення задач оптимального вибору матеріалів, що відповідають заданим критеріям. В якості середовища роботи обрано систему CES Edupack. Структура комп’ютерного практикуму складена таким чином, що використовуючи його, студент має можливість поступово оволодівати інструментами пакету програм та методиками оптимального вибору матеріалів: формування цілей і обмежень, одержання індексу матеріалів, розв’язання протиріч, тощо. До навчального посібника увійшли 5 комп’ютерних практикумів, кожен з яких містить теоретичні відомості, контрольні запитання та практичні завдання.

матеріал, material, вибір, selection, процес, technology, оптимізація, optimization

Вибір і комп’ютерний дизайн матеріалів. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Степанов, Ю. І. Богомол, І. М. Гурія. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 107 с. – Назва з екрана.