Ескіз недоступний

«Англійська мова. Навчання медіаграмотності» є навчальним посібником для студентів другого курсу технічних університетів, присвячений висвітленню ключових проблем пов’язаних з успішним навчанням у сучасному інформаційному суспільстві. Представлено ключові поняття медіаграмотності, а також інструментарій їхнього використання. Видання містить інтерактивні проблемні завдання для студентів, посилання на електронні флеш картки, відео, тести онлайн для перевірки розуміння. Навчальний посібник, окремі розділи або завдання можуть використовуватись під час практичних занять з англійської мови. Може бути корисним аспірантам, науковцям та усім тим, кого цікавлять питання медіаграмотності.

media literacy, fact checking, digital footprint, persuasion in action, assessing credibility, tricks and scams online

The English Language. Media Literacy. Англійська мова. Навчання медіаграмотності. Збірник практичних занять [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 113 «Прикладна математика, 125 «Кібербезпека», 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. Ю.Чугай. – Електронні текстові дані (1 файл: 4,19 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 99 с. – Назва з екрана.