Результати досліджень, оприлюднені в колективній монографії, були обговорені на V Міжнародній науково-практичній конференції “Сталий розвиток — ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)”, яка відбулася 23-24 жовтня 2018 року в м. Києві.

сталий розвиток, "Зелена економіка", структурні пропорції економіки, "зелена промисловість", "зелені" технології, структурна політика

Коцко, Т. А. Політика розвитку – зеленої економіки як один з напрямів збалансування структурних пропорцій економічної системи України [Електронний ресурс] / Коцко Т. А. // Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі. Дискусії 2018 : колективна монографія / Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, Донецький державний університет управління, Вища економіко-гуманітарна школа (Польща). – Електронні текстові дані (1 файл: 414,19 Кбайт). – Київ, 2018. – С. 503-514.