Монографії (КМП)

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • ДокументВідкритий доступ
    Управління економічною безпекою підприємств на засадах енергозабезпечення
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024) Кравченко, М. О.; Дергачова, В. В.; Колешня, Я. О.; Дергачова, Г. М.
    Поглиблено теоретичні положення, удосконалено методичні підходи та надано практичні рекомендації щодо удосконалення управління економічною безпекою підприємства на засадах енергозабезпечення. Визначено сутність економічної безпеки та енергозабезпечення, сформовано дефініцію поняття «управління енергозабепеченням». Виявлено взяємозв’язок енергетичної та економічної безпеки підприємства. Досліджено роль малих та середніх підприємств у формуванні макроекономічних показників. Здійснено комплексне дослідження стану енергетичної галузі України та рівня розвитку альтернативної енергетики держави. Проаналізовано потенціал суб’єктів господарювання у поширенні альтернативної енергетики та енергогенерації, можливість забезпечення сталого розвитку за рахунок альтерантивної енергетики. Обґрунтовано науково-методичні положення щодо оцінювання рівня економічної безпеки малих та середніх підприємств, запропоновано механізм управління економічною безпекою на засадах енергозабезпечення. Оцінено потенціал агропромислового комплексу України в енергогенерації та підвищенні енергетичної безпеки. Здійснено оцінювання потенціалу сільськогосподарських підприємств як підприємств енергогенерації.
  • ДокументВідкритий доступ
    Розвиток інноваційного підприємництва в умовах неоіндустріальної економіки
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Кравченко, М.О.; Бояринова, К.О.; Дунська, А.Р.; Ситник, Н.І.; Гук, О.В.; Пермінова, С.О.
    Монографія присвячена дослідженню актуальної науково-практичної проблеми – розвитку інноваційного підприємництва в умовах неоіндустріальної економіки. Розглянуті теоретичні засади функціонування інноваційно орієнтованих підприємств, механізми забезпечення інноваційної діяльності, а також практичні аспекти захисту прав інтелектуальної власності суб’єктів інноваційної діяльності та розвитку сектору стартап підприємництва. Видання буде корисним науковцям, фахівцям, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, які цікавляться проблемами інноваційного розвитку підприємств в умовах неоіндустріалізації.
  • ДокументВідкритий доступ
    Управління економічним розвитком енергогенеруючих підприємств
    (2023) Дергачова, Вікторія Вікторівна; Кравченко, Марина Олегівна; Омельченко, Анна Ігорівна
    Присвячено поглибленню теоретичних основ та методично-практичних підходів щодо удосконалення управління економічним розвитком енергогенеруючих підприємств в умовах економічної нестабільності. Розроблено та обґрунтовано науково-методологічні положення вибору форми економічного розвитку та відповідного їй інструментарію управління для енергогенеруючих підприємств. Вони полягають в аналізі сценаріїв управління економічним розвитком шляхом імітаційного моделювання, що дозволяє обирати між еволюційною та адаптивною формами економічного розвитку підприємства на підставі прогнозування трендів економічних показників.. Проведене дослідження надало можливість розвинути наукові та практичні аспекти управління економічним розвитком підприємств. Запропоновані науково-методичні положення та практичні рекомендації можуть використовуватися керівництвом енергогенеруючих підприємств під час здійснення управлінської діяльності із забезпечення умов оптимального економічного розвитку. Для науковців, фахівців, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів
  • ДокументВідкритий доступ
    Ризик-менеджмент будівельних підприємств проекто-орієнтованого типу
    (КПІ ім.Ігоря Сікорського, 2022) Гавриш, О. А.; Кузнєцова, К. О.; Мельникова, В. А.
    Монографію присвячено вирішенню актуального науково-прикладного завдання з удосконалення наявних та розроблення нових наукових положень щодо управління ризиками будівельних підприємств проектоорієнтованого типу з позиції стійкості проектів в умовах ризикованості, невизначеності та мінливості бізнес-середовища. Коливання кон’юнктури інвестиційного ринку, підвищена складність врегулювання відносин його учасників систематично породжують виникнення нових ризиків, що потребують трансформації системи дієздатності проектів будівельних підприємств. Запропоновані у монографії теоретичні положення та практичні рекомендації можуть використовуватися як прикладний інструментарій керівництвом промислових підприємств під час здійснення управлінської діяльності із ризик-менеджменту, а також у діяльності органів державної влади, державних, науково-дослідних та приватних інституцій України, а також для викладачів, аспірантів та студентів вищих учбових закладів.
  • ДокументВідкритий доступ
    Цільові орієнтири розвитку квазіінтеграційних структур взаємодіючих підприємств
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФОП Вишемирський В. С., 2020-11-26) Жигалкевич, Жанна Михайлівна
  • ДокументВідкритий доступ
    Формування конкурентної політики поліграфічних підприємств
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021) Воржакова, Ю. П.