Стенд для магнітно-абразивної обробки дрібнорозмірного осьового інструменту

2021-06

Дипломний проект на здобуття ступеня бакалавра зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування спеціалізації Технології комп»ютерного конструювання верстатів, роботів та машин. - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", Київ, 2021 Метою даного дипломного проекту було розробити та створити стенд для магнітно-абразивної обробки дрібнорозмірного осьового інструменту на прикладі стоматологічних борфрез у лабораторних умовах при кафедрі конструювання машин КПІ ім. Ігоря Сікорського. У проекті проведений аналіз існуючих установок для магінтноабразивної обробки, аналіз магнітно-абразивного інструменту, який може бути застосований. Розроблено робочий стенд для магнітно-абразивної обробки. Вибрана муфта та проведено розрахунок вузлів, а саме шпонкового з’єднання фланцю з валом та пораховано підшипники, створено програму для виготовлення деталі «вал» та розроблені 3д моделі для друку основних деталей, за допомогою 3д принтеру. Розроблено технологічний процес для виготовлення деталі «вал» та розроблена програма для обробки валу на верстаті з ЧКП Heidenhain.

магінтно-абразивна обробка, магінтно-абразивний інструмент, борфреза, дрібнорозмірний інструмент

Кочнєв, С. В. Стенд для магнітно-абразивної обробки дрібнорозмірного осьового інструменту : дипломний проект ... бакалавра : 131 Прикладна механіка / Кочнєв Сергій Вікторович. – Київ, 2021. – 111 с.