Видавництво електронних інклюзивних посібників з оцінюванням доступності інформації в пошукових системах

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Магістерська дисертація присвячена проєктуванню видавництва, що спеціалізуватиметься на створенні електронних видань для людей з інвалідністю різного ступеня та тяжкості. Для детального розгляду було проведено оцінку доступності інформації в пошукових системах, для якого було виконано аналіз сучасного стану технологій інклюзивних видань, здійснено розподіл патентів за роками, предметами пошуку та країнами, розроблено методику проведення експерименту оцінювання пошукових сервісів респондентами з обмеженими можливостями, за результатами оцінювання було побудовано діаграми, здійснено оцінку та вибір пріоритетних параметрів для створення пошукового сервісу, обрано програмне та апаратне забезпечення, розроблено ескізне креслення генерального плану та його 3D-модель. На основі визначеної необхідності у дослідженні, було запроєктовано створення видавництва електронних інклюзивних посібників з визначенням усіх виробничо-технічних характеристик. Отримані в результаті цього висновки та прийняті рішення стали основою для розроблення старт-ап проєкту, що визначив проєктування виробництва як конкурентоспроможне.

Опис

Ключові слова

інклюзивні видання, видання із доповненою реальністю, електронні посібники, апаратне забезпечення, програмне забезпечення, виробничо-технологічний процес

Бібліографічний опис

Овдієнко, Є. Ю. Видавництво електронних інклюзивних посібників з оцінюванням доступності інформації в пошукових системах : магістерська дис. : 186 Видавництво і поліграфія / Овдієнко Єкатерина Юріївна. – Київ, 2020. – 146 с.

DOI