Науково-дослідна практика. Організація, проходження та захист

2024-02-29

Навчальний посібник «Науково-дослідна практика. Організація, проходження та захист» містить вимоги та рекомендації щодо проходження науково-дослідної практики в науково-дослідних установах, лабораторіях підприємств та організацій. В навчальному посібнику наведено мету і завдання науково-дослідної практики, принципи організації практики, описано основні етапи виконання індивідуальних завдань та вимоги до змісту звіту. Надано перелік документів, що подаються студентом на кафедру до захисту та вимоги до їх оформлення. Описано процедуру захисту науково-дослідної практики та умови допуску студента до нього. Навчальний посібник «Науково-дослідна практика. Організація, проходження та захист» призначений для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою-науковою програмою «Біотехнології» спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія кафедри промислової біотехнології та біофармації.

Науково-дослідна практика, навчальний посібник, 162 Біотехнології та біоінженерія

Науково-дослідна практика. Організація, проходження та захист [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за освіт.-наук. програмою «Біотехнології» спец. 162 Біотехнології та біоінженерія / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. О. Громнадська, В. Ю. Поліщук, В. М. Ліновицька, Т. С. Тодосійчук. – Електронні текстові дані (1 файл: 817,74 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 47 с. – Назва з екрана.