Система класифікації знімків комп'ютерної томографії здорових легень і хворих на COVID-19

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Актуальність теми. Тема «Система класифікації знімків комп'ютерної томографії здорових легень і хворих на COVID-19» продовжує залишатися надзвичайно актуальною та важливою в контексті медичних досліджень. COVID-19, вірусне захворювання, що порушує функцію дихальної системи, може призвести до серйозних ускладнень та летальних наслідків. Враховуючи це, розробка точної та ефективної системи класифікації знімків, отриманих за допомогою комп'ютерної томографії, є надзвичайно важливим завданням для медичної спільноти. Мета і завдання роботи. Метою даної роботи є реалізація нейронної мережі для вирішення складної задачі класифікації знімків комп'ютерної томографії з метою полегшення процесу діагностики COVID-19. Оскільки COVID-19 є серйозним захворюванням легень, його рання та точна діагностика є вирішальною для успішного лікування та контролю поширення хвороби.

Опис

Ключові слова

COVID-19, комп’ютерна томографія, нейронмережа, класифікація, згорткова нейронна мережа, обробка зображень, computed tomography, neural network, classification, convolutional neural network, image processing

Бібліографічний опис

Шкепаст, М. В. Система класифікації знімків комп'ютерної томографії здорових легень і хворих на COVID-19 : дипломна робота ... бакалавра : 122 Комп’ютері науки / Шкепаст Марко Вадимович. – Київ, 2023. – 71 с.

DOI