Вебзастосунок для планування дитячих подорожей

Дипломний проект зосереджений на розробці програмного забезпечення, призначеного для спрощення організації поїздок для дітей віком від 0 до 17 років. Ця ініціатива має на меті вирішити складності, пов'язані з плануванням таких заходів, спрощуючи процес для викладачів, вихователів та інколи батьків. Основна мета цього програмного забезпечення полягає у сприянні створенню персоналізованих поїздок, які базуються на специфічних уподобаннях і потребах дітей. Воно надає викладачам та вихователя інструменти для проектування захоплюючих та освітніх маршрутів, які одночасно будуть приємними для дітей та зручними для організаторів. Наприклад, викладач, який планує поїздку для класу середньої школи, може використовувати цей додаток для створення досвіду, який одночасно розважатиме та навчатиме учнів. Аналогічно, вихователь дитячого садка може використовувати систему для забезпечення плавного перебігу дій і підвищення безпеки для дітей молодшого віку. Основні характеристики цієї програми включають можливість зберігання та доступу до детальної інформації про дітей, такої як їхні медичні стани, алергії та контактні дані батьків. Система також дозволяє користувачам фільтрувати заходи на основі місцезнаходження, забезпечуючи, щоб кожна поїздка була такою ж зручною, як і приємною. Протягом процесу розробки були створені ключові компоненти, включаючи сервер, який обробляє запити на дані, та інтуїтивно зрозумілий і зручний клієнтський інтерфейс. Крім того, було створено базу даних для забезпечення безпечного доступу до всієї інформації, пов'язаної з поїздками та даними користувачів. Надаючи ці можливості, програмне забезпечення не тільки покращує логістичні аспекти планування поїздок, але й значно сприяє освітньому та розвитковому досвіду дітей, які беруть участь.

Купцова, П. А. Вебзастосунок для планування дитячих подорожей : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Заболотня Тетяна Миколаївна. – Київ, 2024. – 134 с.