Система керування дистанційним навчанням для закладів вищої освіти

Ескіз недоступний

Кваліфікаційна робота включає пояснювальну записку (63 с., 50 рис. 1 табл., 3 додатки). Об’єкт розробки – створення комп’ютерної системи керування дистанційним навчанням для закладів вищої освіти, яка дозволяє забезпечити ефективну організацію та моніторинг навчального процесу в онлайн середовищі. Комп’ютерна система дозволяє: забезпечувати безперервний доступ до навчального контенту через веб-інтерфейс; здійснювати моніторинг активності студентів та викладачів; забезпечувати безпеку та цілісність навчальної інформації. В процесі розробки використовуються технології ASP.NET MVC із Razor Pages для бекенду, а також HTML, CSS, Bootstrap та JS для фронтенду. В якості бази даних обрано PostgreSQL. В ході розробки: проведено докладний аналіз сучасних систем дистанційного навчання та їх функціональних можливостей; сформульовано та уточнено вимоги до комп’ютерної системи керування дистанційним навчанням; розроблено та налагоджено систему керування дистанційним навчанням; визначено та опрацьовано структуру комп’ютерної системи керування дистанційним навчанням; створено інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс для учасників навчального процесу та адміністраторів; реалізовано програмне забезпечення з урахуванням вимог до безпеки та захисту конфіденційності даних, що забезпечує надійний функціонал системи. Упровадження цієї системи в заклади вищої освіти дозволить підвищити доступність навчання, оптимізувати процес взаємодії між студентами та викладачами та забезпечити якісний контроль над навчальним процесом.

комп’ютерна система керування дистанційним навчанням, asp.net, mvc, razor pages, html, css, bootstrap, js, postgresql., computer-based distance learning management system

Рябенко, Б. Ю. Система керування дистанційним навчанням для закладів вищої освіти : дипломний проект ... бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія / Рябенко Борис Юрійович. – Київ, 2024. – 79 с.