Фізична реабілітація під час вагітності та в ранній після пологовий період віком 30-40 років
Вантажиться...
Дата
2019-12
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Анотація
Магістерська робота представлена у вигляді комп’ютерної верстки на 85 сторінок , складається з вступу, трьох розділів, висновків, додатків, та переліку посилань, який містить 36 літературних джерел, з них 1 – іноземною мовою. Робота ілюстрована 10 рисунками та 13 таблицею.
Мета роботи – аналіз особливостей фізіологічних змін у організмі вагітної жінки з першого дня вагітності і в ранній після пологовий період віком 30-40 років. Вивчити основні форми та методи фізичної реабілітації, їх впровадженні на протязі всього терміну вагітності в залежності від триместру та індивідуальних показників жінок, а також в ранній після пологовий період віком 30-40 років.
Методи дослідження: аналіз та узагальнення літературних джерел; педагогічні спостереження; клініко інструментальні методи дослідження; методи математичної статистики. Розроблена програма під час вагітності та в ранній після пологовий період жінок 30-40 років включає лікувальну гімнастику, масажу, дієтотерапії, заняття на фітболі, вправи Кегеля, та психоємоційну підтримку показала кращі результати, ніж традиційна програма реабілітації. Перевірка ефективності програми підтвердила позитивний вплив розробленої програми фізичної реабілітації під час вагітності та в ранній після пологовий період жінок 30-40 років. Це дає можливість рекомендувати розроблену програму для широкого використання у оздоровчих центрах з фізичної реабілітації.
Опис
Ключові слова
лікувальна фізична культура, масаж, дієтотерапія, вагітність, пологи, психоемоційний стан, гідрокінезіотерапія
Бібліографічний опис
Лук’яненко, Т. С. Фізична реабілітація під час вагітності та в ранній після пологовий період віком 30-40 років : магістерська дис. : 227 Фізична терапія, ерготерапія / Лук’яненко Тетяна Сергіївна. – Київ, 2019. – 97 с.