Моделi i методи антивiрусного захисту у ОС Windows на основi системних викликiв

В роботі досліджено сучасні засоби захисту в ОС Windows, в тому числі на основі системних викликів. Створено програмну модель для дослідження ефективності існуючих систем захисту, яка включає в себе модуля протидії статичному детектуванню шелкоду, модуль захист від аналізу в локальній пісочниці антивірусу, модуль захист від перехоплень на рівні користувацьких хуків та модуль захисту від статичного детектування корисного навантаження в пам'яті під час його роботи.

завантажувач шелкоду, системнi виклики, поведiнковi характеристики, shellcode loader, system calls, behavioral characteristics

Мороз, Д. В. Моделi i методи антивiрусного захисту у ОС Windows на основi системних викликiв : дипломний проект … бакалавра : 125 Кібербезпека / Мороз Дмитро Валерiйович. – Київ, 2022. – 50 с.