Лабораторний стенд для дослідження лінійного електроприводу

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Бакалаврська дипломна робота на тему: “Лабораторний стенд для дослідження лінійного електро приводу”, яка складається з чотирьох розділів. Мета даної роботи полягає в розробці стенду, який дозволить ознайомитися з принципом роботи електро актуаторів, налаштування синхронної їх роботи, можливість порівняння гідравлічного проводу з електричним Перший розділ відведений на аналіз сучасних застосувань лінійних електро приводів, їх видів, сфери застосування та можливість визначити актуальність даного продукту в сучасних технологічних рішеннях. Другий розділ дипломної роботи складається з розробки стенду та розрахунку гідроприводу на основі лінійного актуатора, розробки гідравлічної та електричної схеми принципової , проведення необхідних гідравлічних розрахунків для неї, які дали можливість підібрати необхідне обладнання по аналогічних даним лінійного актуатора. Також, слід зазначити, що третій на четвертий розділ розроблені на основі даних другого розділу. Дана робота містить 6 таблиць, 32 зображення та 28 літературних джерел.

Опис

Ключові слова

електро лінійний актуатор,, прицезійні лінійні приводи, лабораторний стенд, гідравлічний привід, laboratory bench, мобільна техніка, electric linear actuator, hydraulic actuator

Бібліографічний опис

Сливка, М. М. Лабораторний стенд для дослідження лінійного електроприводу : дипломний проєкт ... бакалавра : 131 Прикладна механіка / Сливка Микола Миколайович. – Київ, 2023. – 72 с.

DOI