Оцінювання ймовірності банкрутства для процесу ризику з ϕ-субгауссовими величинами позовів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2025

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Дослiджується модель ризику, у якiй процес ризику є сумою випадкової кiль костi позовiв, розмiри яких задаються ф-субгауссовими випадковими величинами з певною заданою функцiєю ф, а кiлькiсть позовiв описується пуассонiвським процесом. Отримано оцiнку ймовiрностi банкрутства в такiй моделi ризику.

Опис

Ключові слова

ймовiрнiсть банкрутства, процес ризику, ф-субгауссові випадкові величини

Бібліографічний опис

Селiванов, В. В. Оцiнювання ймовiрностi банкрутства для процесу ризику з ф-субгауссовими величинами позовiв / В. В. Селiванов, О. I. Василик // X Міжнародна науково-практична конференція «Математика в сучасному технічному університеті» (20–21 лютого 2025 року, Київ) : тези доповідей. – Київ, 2025. – С. 132-135. – Бібліогр.: 6 назв.

ORCID

DOI