Ескіз недоступний

Магістерська дисертація викладена на 99 сторінках, літературних джерел 47, з них іноземних 6; рис. 30; табл. 2. Мета – обґрунтувати та розробити програму фізичної терапії для відновлення функціонального стану організму спортсменів в спортивному туризмі. В роботі використані методи дослідження: аналіз спеціальної науково-методичної літератури та інформаційних джерел; клінічні методи дослідження (контент-аналіз історій хвороби, огляд, анкетування); функціональні тести; анкетування спортсменів. Розроблено програму фізичної реабілітації для відновлення функціонального стану спортсменів-туристів після категорійних походів, що включає такі засоби ФТ як кінезотерапію Матеріали дослідження магістерської дисертації можуть бути використані в діяльності спеціалізованих реабілітаційних закладів, медичних центрах, фітнес-центрах, на практичних заняттях студентів вищих навчальних закладів з фізичного виховання і спорту, кафедрах фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини, учасниками туристичних клубів та федерацій спортивного туризму.

фізична терапія в спортивному туризмі, функціональна підготовка спортсменів, превентивна фізична терапія в спорті, функціональний стан, функціональне порушення, physical therapy in sports tourism, functional training of athletes, preventive physical therapy in sports, functional situation, functional state, functional situation

Маліновська, К. А. Відновлення функціонального стану організму засобами фізичної терапії в спортивному туризмі : магістерська дис. : 227 Фізична терапія, ерготерапія / Маліновська Катерина Аркадіївна. – Київ, 2021. – 99 с.