CPU кеш шарінг детектор для C/C++ програм

Ескіз недоступний

В магістерській дисертації розглядається принцип роботи детектора кеш шарінгу для CPU в C/C++ програмах. В якості практичної частини реалізований програмний продукт, який здійснює аналіз і виявлення проблем кеш шарінгу в багатопоточних додатках. Програма дозволяє виявити випадки неефективного використання кешу CPU, що можуть призводити до зниження продуктивності, та оцінити їх вплив на загальну ефективність виконання програм. Програмний продукт був створений для мов C та C++ з використанням відповідних бібліотек та інструментів для аналізу продуктивності.

False sharing, багатопоточність, ефективність, обчислення, C/C++, Pseudo Sharing, Overwrite Sharing, Replacement Sharing

Гогсадзе, М. Г. CPU кеш шарінг детектор для C/C++ програм : магістерська дис. : 123 Комп’ютерна інженерія / Гогсадзе Микола Георгійович. – Київ, 2024. – 120 с