Гром А.О. Back-end рішення для спрощення роботи з GitHub репозиторіями у навчальному процесі. КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ. 2023. Проєкт містить 91 с. тексту, 41 рисунок, 35 таблиць, посилання на 26 літературних джерел та 4 графічних матеріали. Об’єктом розробки є back-end рішення з інтеграцією GitHub для навчального процесу. Мета розробки — створення back-end рішення для забезпечення зручності та ефективності взаємодії викладачів та студентів з платформою GitHub у навчальному процесі. Для досягнення цієї мети дипломного проєкту було виконано ряд задач, включаючи розробку архітектури програмного забезпечення, створення бази даних та розробку мікросервісів для керування навчальним процесом та взаємодії з GitHub API. У процесі роботи була ретельно проаналізована структура бази даних, використані сучасні засоби розробки та застосовані принципи мікросервісної архітектури. Також були проведені випробування розробленого рішення та надано керівництво користувача для забезпечення безперебійної роботи та зручного використання. Результатом роботи є розроблене back-end рішення, яке надає зручність, організованість та ефективність у роботі з GitHub репозиторіями у навчальному процесі. Воно сприяє спрощенню ведення навчального процесу для викладачів та комфортному навчанню для студентів.

back-end розробка, GitHub репозиторій, інтеграція з GitHub API, контроль версій, навчальний процес

Гром, А. О. Back-end рішення для спрощення роботи з GitHub репозиторіями у навчальному процесі : дипломний проєкт ... бакалавра : 126 Інформаційні системи та технології / Гром Андрій Олегович. – Київ, 2023. – 98 с.