Вебплатформа для проведення навчального процесу в автошколі

Даний дипломний проєкт присвячений створенню вебплатформи для проведення навчального процесу в автошколі. Розроблене програмне забезпечення являє собою вебплатформу, призначену для забезпечення обліку та управління даними про навчальний процес в автошколі, а також сприянню ефективному та якісному навчанню студентів. Застосунок забезпечує ефективну організацію навчального процесу, полегшує комунікацію між адміністрацією та студентами, а також забезпечує доступ до навчальних матеріалів та графіку занять. Функціональність вебплатформи забезпечує адміністраторам можливість керувати студентами, навчальними групами та заняттями, а також інструкторами з практичних занять та їх графіком роботи. Студенту програмне забезпечення надає можливості проходження занять у своїх навчальних групах, запису на практичні заняття до бажаного інструктора, а також перегляд онлайн-лекції та їх записів. У даному дипломному проєкті розроблено: архітектуру серверної та клієнтської частин вебплатформи, розподілення клієнтської частини на студента та адміністратора, структуру бази даних, модуль управління навчальними групами та заняттями, модуль управління інструкторами та їх графіками роботи, а також інтерфейс користувача у вигляді вебплатформи.

Катрук, К. О. Вебплатформа для проведення навчального процесу в автошколі : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Юсин Яків Олексійович. – Київ, 2024. – 144 с.